Servis

Servis mobilních telefonů

 

Naše firma se zaměřuje nejen na prodej ale i na opravy mobilních telefonů, které se objevují na našem trhu. V tomto oboru čerpáme z našich několikaletých zkušeností a máme za sebou již stovky úspěšných oprav. Mezi nejčastější závady, které pro naše zákazníky řešíme, patří zejména prasklé LCD či dotykové desky, výměny reproduktorů, mikrofonů a nabíjecích konektorů. Mnoho požadavků také směřuje na odblokování telefonu či přehrání software. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

  • Spadnul Vám telefon a máte prasklý LCD nebo dotykovou desku?
  • Máte poškozený kryt telefonu?
  • Máte nový telefon a nevíte, jak si přenést kontakty ze starého?
  • Dlouho jste telefon nepoužívali a nejde vám zapnout?
  • Ztrácí se Vám v telefonu signál?

 

 

Opravy telefonů - rychle a profesionálně

Zákazníkům se vždy snažíme vyjít co nejvíce vstříc. Jelikož nikdo nechce být dlouhou dobu bez svého mobilního telefonu, ve kterém má důležitá data a je na něj zvyklý, jsme schopni určité druhy zakázek vyřídit do druhého pracovního dne. Mezi naše nejrychlejší služby patří zálohování dat z telefonu, synchronizace kontaktů, vyčištění telefonu a u určitých druhů mobilních telefonů jsme schopni vyměnit za krátkou dobu i rozbité LCD či dotykové sklíčko (závisí na dostupnosti náhradních dílů).

Náročnější opravy se snažíme řešit do 7 pracovních dnů. Ceny za opravu mobilních telefonů jsou individuální - náročnost opravy je závislá na mnoha faktorech. Předběžnou cenu za opravu se můžete dozvědět buď emailem, telefonicky nebo prostřednictvým formuláře rychlý dotaz. Při složitější a neobvyklé, těžko identifikovatelné závadě, bude mobilní telefon přijat na diagnostiku a cena Vám bude sdělena, jakmile závadu přesně určíme. Za naše služby budete platit pouze v případě úspěšné opravy. V opačném případě, tzn. když telefon opravit nedokážeme, neplatíte nic.

 

 

 

×