Servis

Servis mobilních telefonů

 

Naše firma se zaměřuje nejen na prodej ale i na opravy mobilních telefonů, které se objevují na našem trhu. V tomto oboru čerpáme z našich několikaletých zkušeností a máme za sebou již stovky úspěšných oprav. Mezi nejčastější závady, které pro naše zákazníky řešíme, patří zejména prasklé LCD či dotykové desky, výměny reproduktorů, mikrofonů a nabíjecích konektorů. Mnoho požadavků také směřuje na odblokování telefonu či přehrání software. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a s maximální péčí.

  • Spadnul Vám telefon a máte prasklý LCD nebo dotykovou desku?
  • Máte poškozený kryt telefonu?
  • Máte nový telefon a nevíte, jak si přenést kontakty ze starého?
  • Dlouho jste telefon nepoužívali a nejde vám zapnout?
  • Ztrácí se Vám v telefonu signál?

 

 

Opravy telefonů - rychle a profesionálně

Zákazníkům se vždy snažíme vyjít co nejvíce vstříc. Jelikož nikdo nechce být dlouhou dobu bez svého mobilního telefonu, ve kterém má důležitá data a je na něj zvyklý, jsme schopni určité druhy zakázek vyřídit do druhého pracovního dne. Mezi naše nejrychlejší služby patří zálohování dat z telefonu, synchronizace kontaktů, vyčištění telefonu a u určitých druhů mobilních telefonů jsme schopni vyměnit za krátkou dobu i rozbité LCD či dotykové sklíčko (závisí na dostupnosti náhradních dílů).

Náročnější opravy se snažíme řešit do 7 pracovních dnů. Ceny za opravu mobilních telefonů jsou individuální - náročnost opravy je závislá na mnoha faktorech. Předběžnou cenu za opravu se můžete dozvědět buď emailem, telefonicky nebo prostřednictvým formuláře rychlý dotaz. Při složitější a neobvyklé, těžko identifikovatelné závadě, bude mobilní telefon přijat na diagnostiku a cena Vám bude sdělena, jakmile závadu přesně určíme. Za naše služby budete platit pouze v případě úspěšné opravy. V opačném případě, tzn. když telefon opravit nedokážeme, neplatíte nic.

 

 

 

Provozovatel webu Redandroid.cz s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace