Doprava a platba

Doprava:

 

Osobní odběr ZDARMA - pozastaveno do odvolání

Po - Pá 10 - 16:30

Nově je možné zboží si osobně vyzvednou v centrálním skladu na adrese Mailstep D2, Do Čertous 2760/10 Praha 9 – Horní Počernice, 193 00, velkou výhodou je časová nezávislost na doručovateli.  Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail příp. na SMS s potvrzením. Pošleme vám je, jakmile je zboží ve skladu připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá.  Ve skladu pro vás bude připraveno ještě následujících 5 kalendářních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

 

 

Kurýr GLS 0 - 99kč

Využijte dopravu ZDARMA (pro produkty označené jako DOPRAVA ZDARMA) kurýrem GLS na území ČR, kterou jsme pro Vás připravili. Služba garantuje SMS a email kontakt. Doručení zásilky obvykle do 1 pracovního dne od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

 

Česká pošta 
posta
 

 

Česká pošta – balík na poštu (0 - 99 Kč)

Ke koncové ceně je připočítaná částka 0 - 99 Kč jako poštovné, popřípadě doběrečné.

Doručení zásilky na Vámi zvolenou poštu. Služba garantuje telefonní kontakt. Doručení obvykle do 1 - 2 pracovních dnů od data expedice. Můžete změnit místo nebo čas doručení. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Česká pošta – balík do ruky (0 - 99 Kč)

Ke koncové ceně je připočítaná částka 0 - 99 Kč jako poštovné, popřípadě doběrečné.

Zboží Vám zašleme Českou poštou jako balík do ruky. Doručení obvykle do 1 - 2 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

 

Uloženka 0 - 79kč - aktuálně nenabízíme

Využijte dopravu ZDARMA (pro produkty označené jako DOPRAVA ZDARMA)! HeurekaPoint je síť profesionálních výdejních míst Uloženka.cz, která zajišťuje výdej zboží na svých pobočkách v České republice. Doručení zásilky obvykle do 1 pracovního dne od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

 

Zásilkovna 0 - 79kč

Využijte dopravu ZDARMA (pro produkty označené jako DOPRAVA ZDARMA)! Zásilkovna zajišťuje výdej zboží na pobočkách svých partnerů v České republice. Doručení zásilky obvykle do 1 pracovníhodne od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

 

 

Nově zasíláme i na slovensko

 

Kurýr SR - 5EUR

Doprava kurýrem na území Slovenska, dodání na adresu zákazníka. Doručení zásilky obvykle do 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Slovenská pošta - 5EUR

Dopravu Slovenskou poštou na území Slovenska, dodání na adresu zákazníka. Doručení zásilky obvykle do 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Zásilkovna - 5EUR 

Zásilkovna zajišťuje výdej zboží na pobočkách svých partnerů na Slovensku. Doručení zásilky obvykle do 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

 

 

platbA:

 

Platba kartou - při převzetí (30 Kč)

Pro osobní odběry, platba pouze kartou, platby v hotovosti neakceptujeme!

 

Dobírka (49 Kč, 2 Eur)Dobirka_s

Zboží Vám zašleme vybraným způsobem dopravy a platit budete při dodání                                                                               

 

 

Platební brána GoPay (0 Kč) gopay_bannery-modre

Rychlá online platba platební kartou, popř. na účet KB, RB, MBank, FIO, ČS, Uni, Era a ČSOB

 

 

Bankovní převod (0 Kč)platba-prevod

Číslo účtu FIO banka 2901418147/2010 a jako variabilní symbol použijte kod Vaší objednávky

 

Bankovní převod (0 Eur) - pouze pro platby ze Slovenskaplatba-prevod

Číslo účtu FIO banka CZ7720100000002101418149, zadat jako platba SEPA a jako variabilní symbol použijte kod Vaší objednávky

 

 

 

logakaret2

×