Doprava a platba

 

PPL parcelshop 76kč

Výdej zboží na pobočkách partnerů PPL v České republice. Doručení zásilky obvykle do 1 pracovního dne od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Kurýr PPL 99kč

Využijte dopravu kurýrem PPL na území ČR, kterou jsme pro Vás připravili. Služba garantuje SMS a email kontakt. Doručení zásilky obvykle do 1 pracovního dne od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Česká pošta – Balík Do balíkovny (65 Kč)

Ke koncové ceně je připočítaná částka 65 Kč jako poštovné, popřípadě doběrečné.

Doručení zásilky na Vámi zvolenou balíkovnu. Služba garantuje telefonní kontakt. Doručení obvykle do 1 - 3 pracovních dnů od data expedice. Můžete změnit místo nebo čas doručení. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Česká pošta – Balíkovna na adresu (109 Kč)

Ke koncové ceně je připočítaná částka 109 Kč jako poštovné, popřípadě doběrečné.

Zboží Vám zašleme Českou poštou jako balík na adresu. Doručení obvykle do 1 - 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

  

 

Zásilkovna 79 Kč

Ke koncové ceně je připočítaná částka 79 Kč jako poštovné.

Zásilkovna zajišťuje výdej zboží na pobočkách svých partnerů v České republice. Doručení zásilky obvykle do 1 pracovního dne od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Osobní odběr - dočasně pozastaveno

Po - Pá 8 - 18 hod

Nově je možné zboží si osobně vyzvednou v centrálním skladu na adrese Mailstep D2, Do Čertous 2760/10 Praha 9 – Horní Počernice, 193 00, velkou výhodou je časová nezávislost na doručovateli.  Pozor – před vyzvednutím zboží počkejte na e-mail příp. na SMS s potvrzením. Pošleme vám je, jakmile je zboží ve skladu připraveno, proces totiž nějakou chvíli trvá.  Ve skladu pro vás bude připraveno ještě následujících 5 kalendářních dnů. Pokud zboží v této lhůtě neodeberete, je uvolněno do volného prodeje.

 

 

Nově zasíláme i na Slovensko

 

Kurýr SR - 10 EUR

Doprava kurýrem na území Slovenska, dodání na adresu zákazníka. Doručení zásilky obvykle do 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Slovenská pošta - 10 EUR

Dopravu Slovenskou poštou na území Slovenska, dodání na adresu zákazníka. Doručení zásilky obvykle do 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

Zásilkovna - 8 EUR 

Zásilkovna zajišťuje výdej zboží na pobočkách svých partnerů na Slovensku. Doručení zásilky obvykle do 3 pracovních dnů od data expedice. Zboží je důkladně zabaleno (protinárazové – bublinkové obálky, krabice apod.) a pojištěné proti poškození.

 

*platí pro objednávky přijaté v pracovní dny a děje se tak u 99% objednávek, ve vánočním období je nutno počítat s prodlevou na straně dopravce.

 

 

Platba:

 

Dobírka (49 Kč, 2 Eur)Dobirka_s

Zboží Vám zašleme vybraným způsobem dopravy a platit budete při dodání.                                                                              

 

 

Platební brána GoPay (0 Kč) gopay_bannery-modre

Rychlá online platba platební kartou, popř. na účet KB, RB, MBank, FIO, ČS, Uni, Era a ČSOB

 

 

Bankovní převod (-10 Kč)platba-prevod

Číslo účtu FIO banka 2901418147/2010 a jako variabilní symbol použijte kod Vaší objednávky

 

Bankovní převod (0 Eur) - pouze pro platby ze Slovenskaplatba-prevod

Číslo účtu FIO banka CZ7720100000002101418149, zadat jako platba SEPA a jako variabilní symbol použijte kod Vaší objednávky

 

 

 

logakaret2

×